DOBRÉ DUŠE 2022

Motto :

„Dobrou duší může být každý, kdo se rozhodne z vlastní vůle, ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu pomáhat jiným seniorům v seniorských zařízeních.“

Začátek letošní sezony zastihl organizátory z Uměleckého sdružení Ze srdce v přípravách další série kulturních pořadů pro seniory tentokrát pod názvem „DOBRÉ DUŠE 2022“. Opět jako poděkování sociálním pracovníkům a pečovatelům za jejich příkladnou obětavou každodenní práci. V Domovech se uskutečnila anketa, hlasování obyvatel o nejlepších pacovnících, převážně žen.

Na koncertu známého zpěváka poděkuje ředitel Domova vyhodnoceným pracovníkům. Současně obdrží i volné vstupenky na letošní vyhlašování MISTRŮ ZÁBAVNÍHO UMĚNÍ 2022, které se uskuteční v září v Divadle Lucie Bílé.

Jako první se představil seniorům v Chráněných bytech na Praze 4 v Kunraticích zpěvák BOHUŠ MATUŠ.  Kulturní odpoledne za přítomnosti představitelůMěstské části proběhlo v pondělí 16.května 2022 ve společenské místnosti.

Místní senioři nadšeně poslouchali jeho krásné a populární melodie. Došlo i na některé dotazy z publika a předání drobných dárků od starostky Kunratic paní Alinčové. Hudební pořad moderoval Jožka Zeman. Podle ohlasů zúčastněných obyvatel Chráněných bytů Kunratice patřilo toto odpoledne k jedním z nejlepších kulturních zážitků pro místní seniory.

Václav Stach