Vánoce v srpnu

Kdy jindy, než zrovna teď!

Oblastní Diecézní charita Litoměřice uspořádala v místním areálu Zahrada Čech zajímavou letní slavnost pro své zaměstnance. Součástí bylo vyhodnocení nejlepších pracovníků a koncert populárního zpěváka STANDY HLOŽKA. A protože se organizaci daří svolat své svěřence jen asi jednou do roka, rozhodlo se vedení spolku tematicky zaměřit na Vánoční svátky tentokrát netradičně již v srpnu. Nechybělo vánoční cukroví, klobásky, punč, dárky i bohatě vyzdobený vánoční stromek.

Standa Hložek si na začátku vystoupení připravil tradiční koledy a přání. Pak už následovala série hitů zakončená skladbou HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY. Doprovázela zpěvačka Lenka Páclová a hudebník Vladimír Bár. Všichni se náramně bavili, tanec a pohoda trvaly až do pozdních hodin a nikomu se jistě nechtělo domů.

Vystoupení účinkujících bylo právem oceněno dlouhotrvajícím potleskem a nemohl chybět ani přídavek „Můj čas“, známou písničkou ze seriálu SANITKA. Zpěváci a hudebník, mimochodem všichni členové ARTESu, tak vzorně reprezentovali naše umělecké sdružení a právem se řadí k aktivním členům.

Koncert Standy Hložka se tak úspěšně zařadil k akcím Artesu a Sdružení Ze srdce, konaným pro starší a pokročilé, Domovy seniorů a další sociální organizace v rámci tzv. Koncertů pod balkonem a Zahradních slavností.

Václav Stach