Legenda pro seniory

Legenda naší hudební scény paní Yvetta SIMONOVÁ zavítala ve čtvrtek 31.srpna mezi seniory do Domova na pražském Chodově. Zcela zaplněné hlediště divadelního sálu přivítalo bouřlivým potleskem paní Yvettu, která neskrývala dojetí ze setkání se svými vrstevníky. Ředitelka Domova Donovalská Mgr. Ilona Veselá přivítala přítomné a uvedla dnešního hosta.

Paní Simonová s noblesou nezapomněla potěšit sérií nestárnoucích hitů jako například Romantická, Čas borůvkových koláčů, Říkej mi to prosím potichoučku, Já sedím jen tak v oblacích nebo Páni kluci.

Následné povídání s Jožkou Zemanem a vyprávění o životě, hudbě a rodinném zázemí vyvrcholilo neformální besedou s obyvateli.

Koncert se uskutečnil v rámci tradičních pořadů pro dříve narozené s názvem KONCERTY POD BALKONEM, organizované sdružením ARTES, agenturou ARIANA a sdružením ZE SRDCE.

Paní SIMONOVÁ – držitelka ocenění MISTR zábavního umění, které v minulosti obdržela od Artesu, Intergramu a všech svých kolegů, převezme další ocenění, a to za celoživotní mistrovství a úspěchy v oblasti naší populární hudby. Slavnostní udílení proběhne v neděli 24.září v legendárním Divadle SEMAFOR.

Václav Stach