Pohodové vánoce v Malostranské besedě

POHODOVÉ MELODIE PRO STARŠÍ A POKROČILÉ

MAJÍ ZA SEBOU DALŠÍ ÚSPĚŠNÝ ROK

Ivo Šmoldas, Milan Pitkin, Miluška Voborníková a Bohuš Matuš byli hlavními hvězdami adventních Pohodových melodií pro starší a pokročilé, které se tradičně konaly v Malostranské besedě. A bylo plno doslova do posledního místa. Pořadem provázel Jožka Zeman i doktor Šmoldas a jako hosté v něm účinkovali místostarosta Městské části Praha 1 David Bodeček a na úvod zpívající malá umělkyně Elizabeth Strnadová.

Bylo to předvánoční setkání a „playlist“ vystupujících zpěváků zahrnoval krásné a velmi dobře známé písničky, z nichž každá by se dala zabalit jako milý vánoční dárek.

Hned na úvod to rozbalil v minulosti bronzový Slavík BOHUŠ MATUŠ. Předvedl hit Jdi za štěstím, který u přítomných diváků vykouzlil nejeden úsměv na rtech a dlouhotrvající potlesk.

Komik a zpěvák z Mládkova bandu MILAN PITKIN vystřihl směs populárních hitovek z Divadla Semafor z doby, kdy tam kraloval Waldemar Matuška i Karel Štědrý. Připojila se i zpěvačka Miluška VOBORNÍKOVÁ a přítomné potěšila romantickými písněmi a svým největším hitem GIMI DET DING za doprovodu hudebníka Vladimíra BÁRA.

Vzpomínalo se také na proběhlý rok, který byl plný vydařených mezigeneračních i čistě seniorských akcí, Pohodové melodie pro starší a pokročilé na Střeleckém ostrově a v Malostranské besedě anebo třeba nyní probíhající vánoční besídky v Domovech seniorů a řadu dalších aktivit a projektů. 

Krásné svátky a hodně štěstí i stálý úsměv na tváři v novém roce 2024 popřáli všem divákům v Malostranské besedě a na dálku i návštěvníkům dalších programů jak zástupci radnice, tak i vystupující umělci. Společně si pak všichni na závěr zazpívali vánoční koledy.

Přejeme vám všem krásné dny zbývající do Štědrého večera a do Nového roku 2024 úspěšné a pohodové vykročení. S pozdravem organizátoři kulturních akcí a sdružení ARTES, INTERGRAM, ZE SRDCE a umělecká agentura ARIANA.

Václav Stach

Ze srdce